Готель «Форест хаус» — затишний невеликий готель на 15 номерів, що знаходиться в 10 км від підйомника Буковелі. У готелі є все, що необхідно для відпочинку в Карпатах: ресторан зі стравами української та російської кухні, стоянка, чани, барбекю, зручні номери, обладнані за євростандартом. Будівля виконана з дерев’яного зрубу, внутрішні приміщення оброблені деревом.

Для відпочиваючих з маленькими дітьми – дитяче ліжечко, столик для годування, дитячий майданчик.

Відпочинок в Карпатах воістину незабутній і той, хто хоч раз побував у Карпатах, обов'язково повернеться сюди ще не раз. І це не дивно, адже будь-який відпочиваючий, незалежно від віку, стану та матеріального достатку може знайти заняття до душі. Примітно те, що відпочинок в Карпатах не обмежується якимось одним сезоном, а можливий круглий рік.

Поруч з готелем розташований приватний котедж «Магнолія» для компаній 8-10 чол.

Деталі


Друзі, компанія Booking.com нагородила готель-ресторан “Форест Хаус” премією Guest Review Award 2020:

Це надзвичайно важлива для нас оцінка, адже вона мотивує та надихає нас до подальшого удосконалення. Ми дякуємо Вам, дорогі наші гості, за ті відгуки та коментарі, які Ви залишили на сайті Booking.com про своє перебування в нашому закладі. Для нашої команди вкрай важлива Ваша думка, так як це допомагає нам підтримувати та покращувати якість наданого нами сервісу. Щоденно ми працюємо над тим, щоб наші гості відчували комфорт і затишок, а найбільша для нас похвала — це коли Ви повертаєтесь до нас знову й знову і тоді ми бачимо, що наші старання не марні. Дякуємо, що Ви з нами.


Відпочинок в Карпатах

Якщо вам спало на думку обрати місце для відпочинку, радимо згадати про відпочинок в Карпатах. Це той самий край, де будь-яка людина, незалежно від статусу та віку, знайде собі зайняття за смаком та отримає насолоду від перебування поряд з природою.

Традиційно вважають, що відпочинок в Карпатах стосується тільки прихильників гірськолижного спорту, катання на санях або сноуборді. Але відпочинок влітку дає змогу здійснити туристичні походи по живописним полям та лісам Карпатських гір, підходить для збору грибів та ягід, кінних прогулянок та спусків по горяних річках.

Готелі в Карпатах

Гостинність карпатських готелів

Гостинність карпатських готелів — це сплеск широкої української душі.


Багато готелів в Карпатах працюють на основі родинного бізнесу. В таких готелях завжди відчуваються теплі, майже родинні взаємовідносини між власниками та проживаючими в готелі. Людина, яка хоч раз побувала в такому готелі в більшості випадках повертається саме сюди. Ціни на проживання залежать від декількох факторів, а саме:

  • пора року — взимку ціни на проживання трохи вище, бо більше відпочиваючих;
  • рівень комфорту в готелі;
  • близькість до гірськолижного підйомника.

Невеличкі готелі в Карпатах розміщують поблизу гірських озер, річок, посеред лісу — це додає той самий колорит, завдяки якому багато туристів кожного року знов і знов вирушають у відпочинок в Карпати.

Відпочинок в Буковелі

Буковель — один з найбільш популярних курортів в Карпатах.

Буковель — один з найбільш популярних курортів для відпочинку в Карпатах.


Відпочинок в Буковелі однаково підходить для сімейних пар з дітьми та без дітей, молодіжним компаніям.

Буковель, готелі якого приймають туристів різного рівня, стають популярнішими кожного року. Все це завдяки якісному рівню обслуговування та достойним умовам проживання та відпочинку. Курорт Буковель — ціни на проживання залежать від відстані до гірськолижного підйомника та від рівня готелю, що приймає туристів.

Курорт Буковель — ціни на проживання безпосередньо залежать від відстані до гірськолижного курорту і рівня представлених послуг. Ціни на житло в Буковелі також будуть відрізнятися в залежності від рівня готелю, в якій поселяться туристи.

Детальніше про Буковель