Готель «Форест хаус»

Що може бути краще, ніж відпочинок в горах Карпат на березі річки. Саме тому новий готель «Форест Хаус» затишно розташувався біля підніжжя мальовничої гори на березі річки Прут в селі Татарів Івано-Франківської області. 1 січня 2012 року готель прийняв перших відвідувачів.

Вигідне розташування готелю сприятливе для комфортного і різноманітного відпочинку, прогулянок в гори, відвідування найближчих гірськолижних спусків, купання в річці (у літній період). Тісне спілкування з природою допоможе відновити загублені сили, оздоровитися, відпочити від шуму мегаполісів.

Від готелю до найближчих підйомників в Буковелі близько 10 км. Цю відстань можна з легкістю подолати на автобусі або автомобілі.
Для зручності відпочиваючих в готелі передбачена кімната для сушки гірськолижних черевик і лиж. Також є стоянка і барбекю.


Адміністрація готелю працює індивідуально з кожним клієнтом. Для забезпечення цікавого та насиченого відпочинку нашим гостям пропонуємо та організовуємо:

Ресторан у готелі


Ресторан, розташований в готелі, виконаний в мисливському стилі. Меню ресторану рясніє традиційнимистравами української та російської кухонь, а також доповнено фірмовими стравами від нашого шеф-кухаря.В затишній і теплій обстановці нашого ресторану Вас завжди оточать домашнім теплом і увагою, смачно іситно нагодують. Є літній майданчик.
Сніданок у ресторані входить у вартість проживання. Обід і вечеря надається за окрему плату після попереднього замовлення.

Ви можете замовити банкет в ресторані готелю на честь дня народження або ювілею. Максимальна кількість гостей – 45 осіб.

МЕНЮ РЕСТОРАНУ

Чани на території готелю

Чани готелю «Форест Хаус» з натурального дерева розташовані на березі мальовничої річки. Один чан наповнений гарячою водою, а другий – холодною. У чані одночасно можуть знаходитися кілька осіб. Після прийняття процедури в чані з гарячою водою слід зануритися в інший чан – з холодною водою. Ця контрастна процедура дуже корисна для здоров'я, вона рятує від ревматизму, остеохондрозу і радикуліту. Дуже корисна для людей, що ведуть сидячий спосіб життя. Є кімната відпочинку.