На відпочинок у Буковель!

Відпочинок у Буковелі — це відпочинок на курорті європейського рівня. Відомий курорт Буковель, що на Івано-Франківщині, щороку приймає велику кількість бажаючих відпочити та отримати гарний настрій.

Відпочинок в Буковелі — це відпочинок на курорті європейського рівня. Всесвітньо відомий гірськолижний курорт Буковель розташований в 110 км від Івано-Франківська, неподалік від села Поляниця. До Івано-Франківська можна добратися потягом, літаком чи на власному автомобілі. Для проживаючих в Буковелі надаються великі знижки на авіапереліт.

Регіон Буковель — це прекраснее мысце для сімейного відпочинку з дітьми, молодіжного відпочинку або романтичної поїздки. У кожному селищі Буковеля знаходиться безліч комфортних готелів, санаторіїв і пансіонатів, баз відпочинку та приватних котеджів. Ціни на проживання залежать від відстані до гірськолижного курорту Буковель, чим ближче, тим проживання дорожче.

Відпочинок у Буковелі Зимовий відпочинок у Буковелі Зимовий Буковель Зимовий відпочинок у Буковелі

Відпочинок у Буковелі

На п'яти горах — Довга, Буковель, Бульчиньоха, Бабин Погар і Чорна Клева — розташовано 68 км гірськолижних трас різного рівня складності. Деякі траси обладнані світлом. Функціонують 16 підйомників, серед яких: один бугельний довжиною 957 м, один трьохкрісельний довжиною 1100 м, один двокрісельний довжиною 1000 м, 11 чотирикрісельних підйомників довжиною від 652 до 1947 м. Біля кожного підйомника розташовані пункти харчування з національною кухнею та зручний паркінг (платний та безкоштовний). Вартість паркінгу - 40-60 грн / день.

Абонементи на підйомники (ski-паси) в сезоні 2019-2020: Skipass для дорослого на 3 дні - 1700 грн і 3400 грн в святкові дні, Skipass на 5 днів - 2685 грн і 5370 грн в святкові дні, Skipass на 10 днів - 4773 грн. і 9545 грн в святкові дні. Купуючи ski-паси заздалегідь (у вересні), можна заощадити до 50%. Також можна зекономити, купуючи Skipass до 9.00 ранку.

Оренда спортивного спорядження в сезоні 2019-2020: Комплект (лижі, черевики, палиці, шолом) від 130 до 440 грн в день, Сноуборди (дошка, черевики, шолом) від 130 до 430 грн в день, захисні шоломи - 60 грн /день.

У літній сезон працює підйомник №2 в такому режимі: понеділок - неділя: з 9:00 до 19:00. Вартість квитка на 1 підйом: дорослий – 45 грн., пільговий – 35 грн.

У Буковелі сезон катання на лижах відкривається у листопаді і закривається на початку травня.

Всі траси обладнані сніговими пушками, які працюють навіть, коли снігу багато, для того щоб засипати оголені ділянки схилів. Ратраки працюють регулярно, вирівнюючи траси, тому до початку ранкового катання всіх відпочиваючих чекає рівний спуск.

Для тих, хто ще не навчився кататися на лижах або сноубордах, є спеціальна школа із кваліфікованими інструкторами. Вартість навчання залежить від кількості людей в групі і сезону і становить від 80 до 280 грн/год.

Програма зимових розваг в Буковелі доповнено катанням на снігоходах та прогулянками на собачих упряжках, льодовим катком, сноупарком, прокатом електроскутерів Segway. Ввечері відпочинок можна продовжити в розважальному центрі «Буки», де є дискотека, паб, більярдна, кал`янна, боулінг та гральні автомати.


Готелі у Буковелі працюють протягом цілого року, адже відпочинок в Карпатах можливий в теплу пору року. Відпочинок влітку включає катання на гірських велосипедах та квадроциклах, прогулянки на конях, пейнтбол, рафтинг, плавання по річках, походи в гори. Діє дитячий оздоровчий табір.

Відпочинок в Буковелі надає можливості не тільки відпочити, а також оздоровитися.

Завдяки мінеральним джерелам з цілющою водою, курорт Буковель має розвиток як лікувальний та бальнеологічний центр. Ціни в Буковелі значно відрізняються від вартості відпочинку на багатьох європейських курортах та приємно здивують відпочиваючих.

Готелі в Буковелі

Готелі в Буковелі відповідають всім вимогам гідного рівня проживання та відпочинку. Ціни в Буковелі на проживання відрізняються залежно від сезону (відпочинок влітку стане трохи дешевше).

Бронювати готелі в Буковелі краще заздалегідь, тоді більше шансів зняти житло неподалік від підйомників. Ціни на проживання в Буковелі в середньому — 3500–5000 грн. за двомісний номер у високий сезон, 1000–1300 грн. — у низький сезон.

Існує велика кількість готелів, розташованих в 10–20 км від курорту Буковель. Серед розмаїття готелів, варто особливо відзначити готель «Форест Хаус», який встиг завоювати серця багатьох відпочиваючих завдяки теплій атмосфері, що створена персоналом.