Прогулянки на конях в Карпатах

Відпочинок в Карпатах можливий цілий рік, і як же помиляються ті, хто думає, що гірськолижні курорти – це єдине, чим може похвалитися цей дивовижний край. Літній відпочинок в Карпатах – це чудова можливість відправитися в похід, зайнятися збиранням ягід або цілющих трав, порибалити в найчистіших гірських озерах і зайнятися спортом. Якщо ж говорити про найпопулярніший вигляді активного відпочинку, то це, безумовно, верхова їзда на конях.

Відпочинок в Буковелі в літній час

Прогулянки верхи на конях користуються величезною популярністю серед місцевих відпочиваючих. Вважається, що коні – надзвичайно розумні й добродушні тварини, яких не варто боятися. Безумовно, кінь набагато сильніше людини, однак ця добродушна тварина ніколи не заподіє людині зла і буде завжди йому віддана. Навіть якщо ви ніколи не сиділи в сідлі, кінь покірно чекатиме, поки досвідчені інструктори навчать наїзника основним правилам верхової їзди і забезпечать повну безпеку поїздки.

Відпочинок в літній час обов'язково супроводжується кінними прогулянками по давно вивіреним маршрутам. З численних напрямів пригодницького туризму, катання на конях вважається одним з найбільш доступних для новачків. Чи варто говорити про те, що кінні прогулянки дуже корисні для здоров'я. При поїздках в сідлі зміцнюються м'язи, які утримують хребет, працюють м'язи ніг і стегон, мірне погойдування заспокоює нервову систему. Спостереження за гірськими ландшафтами і пейзажами робить прогулянку воістину чудовою, а найчистіше гірське повітря паморочить ароматами пряних гірських трав.


На сьогоднішній день практично не існує людей, яким протипоказана їзда на конях. Існує навіть спеціальна методика лікування – іпотерапія, – яка дозволяє зміцнити опорно-руховий апарат, органи травлення, серцево судинну і дихальну систему. Винятки становлять лише особливо складні випадки, перешкодою може також стати страх подібних прогулянок. Не варто забувати про істотне розходження між заняттями кінним спортом і спокійнішими кінними прогулянками.

Відпочинок в Буковелі – це прекрасна можливість випробувати позитивні емоції від спілкування з унікальним і добрим тваринам, які протягом тисячоліть знаходиться поруч з людиною. Незалежно від віку і фізичних можливостей, кожен бажаючий може відправитися в подорож верхи на коні.

Менеджери готелю "Форет Хаус" із задоволенням організують кінні прогулянки для вас та вашої родини. Телефонуйте нам: (067) 658-77-85, (050) 459-44-44.