Риболовля на озерах

Багато хто обирає риболовлю в якості повноцінного відпочинку від суєти і шуму. Тут можна залишитися наодинці зі своїми думками, поміркувати про різні ситуації і подумати про плани на майбутнє. Літній відпочинок в Карпатах унікальний за своєю різноманітністю. І одним з видів відпочинку є рибалка на дивовижних по своїй красі і чистоті карпатських озерах.

Для риболовлі в Карпатах існує безліч водойм, річок, невеликих ставків і озер, наприклад в с. Грабівці або с. Делятин. Якщо взимку в Карпатах збираються любителі гірськолижного спорту, то в теплу пору року багато курортів запрошують на кінні прогулянки, в туристичні походи, рафтинг по гірських річках і, звичайно ж, риболовлю на карпатських озерах. Вартість турів в цей час року більше набагато нижче, і навіть ціни Буковеля порадують туристів. Коли ще випаде нагода порибалити на озерах з чистою водою? Рибалкам варто знати, що купання в багатьох місцевих водоймах заборонено, а значить, вас ніхто не турбуватиме.


Сама риболовля для туристів платна, проте, платити вам доведеться тільки за кількість риби, яку вдасться зловити. У Карпатах дивно чисті озера та водойми, саме тому тут водиться форель, короп і карась, водиться плотва. У місцевих річках можна також виловити окуня, щуку і ляща, попадається головень і краснопірка, струмкова форель і мінга українська, а також європейський хасіус. За окрему плату вам можуть приготувати рибу, виловлену вами. Готують страви з риби на мангалі, до неї подають всілякі смакоту, підкопчене сало і навіть вуха. У деяких районах Карпат до риби неодмінно подають настоянку з кореня калгану. У народі ходить повір'я, що цей напій відновлює сили і додає організму бадьорості, готують його за рецептом найдавніших карпатських трав'яних настоянок.

Не варто забувати про те, що тутешні пейзажі відрізняються незвичайною красою: гірські схили, вкриті густими, зеленими, непрохідними лісами, чисте гірське повітря, спокійна атмосфера, яка діє розслаблююче. Більш того, рибалити на карпатських озерах неймовірно просто: тутешня риба ловиться з легкістю і навіть недосвідчений рибалка зможе похвалитися непоганим уловом.

Відпочинок в Карпатах може бути по-справжньому прекрасний влітку. Останнім часом більше уваги приділяється саме «зеленому» туризму в Карпатах, щоб привернути мандрівників відвідувати ці унікальні місця круглий рік. Багато популярних курортів розширюють область надаваних послуг, Ворохта, Яремче та Буковель чекають на гостей із нетерпінням.

Менеждери нашого готелю із задоволенням організують для вас риболовлю на озерах. Звертайтеся за телефонами: (067) 658-77-85, (050) 459-44-44.