Автобусна екскурсія Татарів – Ворохта – Верховина – Косів

Чудова автобусна екскурсія дозволяє відвідати відразу кілька міст в Карпатах і ознайомитися з місцевими пам'ятки, ознайомитися із тутешнім устроєм життя.

Верховина

Верховина

Екскурсія невипадково починається з відвідин села Татарів, адже саме тут знаходиться унікальна курортна зона, де найкращий літній відпочинок в Карпатах. Відбувається лікування захворювань органів дихання, поліпшується загальний стан організму. Особливої ​​уваги туристів заслуговує Карпатський національний парк, на території якого можна побачити водоспади, вулканічну гору Хом'як і красиві пейзажі. Тут виходять унікальні фотографії, на яких зображені гори, річки і невеликі гірські селища.

Ворохта

Ворохта

Слідом за Татарові належить відвідування Ворохти. Міста розташовані на невеликій відстані один від одного, а значить, туристи встигають відпочити від відвідування попереднього міста, як на шляху вже наступний об'єкт поїздки. Якщо ви хочете відчути, що таке справжній літній відпочинок в Карпатах, то вам дійсно слід відвідати Ворохту. Деякий час тому ця місцевість традиційно асоціювалася з гірськолижними курортами, тут навіть готували спортсменів з лижних гонок, біатлону та стрибків з трампліну. Зараз Ворохту сприймають як кліматичний курорт – чудові гірські пейзажі, чисте гірське повітря, просякнуте ароматом гірських трав і тихий відпочинок. Багато готелів в Карпатах розташовують поблизу великих курортів. Так, наприклад, у Ворохті селяться ті туристи, які не хочуть переплачувати, прибуваючи на відпочинок в Буковель.

Косов

Косів

При в'їзді в Верховину встановлений традиційний знак, виконаної в характерній манері, з різьбленого дерева. В одному з сіл можна відвідати хату Івана Франка, який недовго жив тут. У самій Верховині відкрито музей історії Гуцульщини та Музей музичних інструментів. Ті, хто захоплюється рафтингом, прекрасно знають ці місця, адже саме тут збираються шанувальники цього виду спорту.

Косов

Косів

Екскурсія в Косів припускає відвідування місцевого ринку гуцульських сувенірів, який обов'язково варто відвідати. Для поселення можна вибрати готелі в Карпатах або зупинитися в приватному будинку. Безліч виробів ремісників: вишиванки і писанки , вироби гончарів та місцеві народні головні убори, різьблення по дереву та вироби з обробленого металу, пряжа і багато іншого. Тутешні майстри із задоволенням проводять майстер-класи, на яких кожен може спробувати відкрити в собі нові таланти.