Чани в Буковелі

Знамениті чани в Карпатах – це SPA-процедура, яка дозволить наповнитися силами природи, розслабитися, відчути прилив енергії і зануритися в атмосферу релаксу та відпочинку.
Відпочинок в Карпатах сам по собі – це джерело бадьорості і сил, це місце, де знаходиш спокій і гармонію.

Карпатські чани – нова послуга готелю «Форест Хаус» (Татарів)


Якщо ви шукайте місце, яке наповнить вас життєвою енергією, дозволить впорядкувати думки і подарує нові відчуття, тоді обирайте готель в Буковелі. Готель зі зрубу «Форест хаус» знаходиться всього в декількох кілометрах від знаменитого курорту.

Чани розташовані на березі мальовничої річки. Один чан наповнений гарячою водою, а другий – холодною. Це своєрідні купелі, які виконані з натурального дерева. Вода нагрівається за рахунок печі, яка працює на дровах. Чани в Карпатах – це не тільки задоволення і приємна процедура, але і здоров'я, адже нагріваючись дерево ділиться з людиною своєї силою, а чай з натуральних і цілющих карпатських трав подарує енергію.

Осінь, зима і весна – найкращий час для того, щоб насолодитися SPA-процедурами в Карпатах. Чани в Карпатах – це вулична лазня. Вони обладнані зручними стільчиками і сходами для комфортного спуску у воду. Ще більший оздоровчий ефект має чан з гарячою водою із додаванням трав, морської солі або аромамасел.

У чані одночасно можуть поміщатися кілька осіб. Після прийняття процедури в чані з гарячою водою слід зануритися в інший чан – з холодною водою. Ця процедура дуже корисна для здоров'я, вона рятує від ревматизму, остеохондрозу і радикуліту. Дуже корисна для людей, що ведуть сидячий спосіб життя.

Ароматні трав'яні ванни (зі зборами карпатських трав) в дерев'яних карпатських чанах заряджають енергією на тривалий час.

Вартість: 1 година – 800 гривень.


Такий відпочинок – це можливість відволіктися від щоденних турбот і насолодитися кожною хвилиною життя. Дерев'яні купелі наповнені природним теплом. Після спа-процедури ви відчуєте легкість, приплив гарного настрою і сили для нових звершень.

Відпочинок в Карпатах – це свіже повітря, мальовничі гори і річки, привітні люди і сила природи. Якщо ви хочете відпочити і тілом, і душею, Карпати гостинно зустрінуть вас і подарують незабутні враження. А дерев'яні чани в Карпатах зміцнять здоров'я і дозволять по-справжньому відпочити.

Забронювати послугу можна за телефонами: (067) 658-77-85, (050) 459-44-44.

Адреса: Готель «Форест хаус», вул. Лесі Українки, с. Татарів (10 км від підйомників).