Корпоративний відпочинок в Карпатах

Бажаєте провести чудовий святковий або новорічний корпоратив в Карпатах? Тоді ви звернулися за адресою! Запрошуємо до затишного карпатського готелю, де ви зможете провести вечірки та свята на свій смак. Готель організує чудовий відпочинок колективам. Атмосфера гір та довколишньої природи сприяє створенню позитивного настрою, налагодженню теплих та дружніх стосунків з партнерами. Все це обов’язково надихне вас втілити в життя всі свої задуми та найсміливіші плани.

Новорічний корпоратив – це частина бізнес-культури, яка надає чудову можливість згуртувати співробітників і розвантажити колектив, вбрегти від емоційного виснаження.

У нашому гостинному готелі «Форест Хаус» ми зручно розмістимо всіх працівників Вашої компанії. Доручить свої клопоти нам і будьте впевнені, що щасливі співробітники будуть довго згадувати цей корпоратив у Татарові. Чудодійна природа, кришталево чисте повітря та атмосфера свята – все це не може не викликати радісних почуттів.

Ми пропонуємо вам прекрасні номери зі знижками, де можна релаксувати на 100% та відпочити після активно проведеного дня. Ціна номера складатиме всього 120 грн/добу з людини.

Період

Вартість проживання в номері

з 01.09.13р. до 14.10.13р.

125грн/чол. (в номері розміщаємо не менше 2х чол.)

з 15.10.13р. до 24.12.13р.

150грн/чол. (в номері розміщаємо не менше 2х чол.)

Про ресторан

До послуг наших клієнтів чудовий ресторан з уважним персоналом. Відвідайте гостинний ресторан готелю «Форест Хаус» та неодмінно потрапите у світ бездоганного смаку майстрів-кухарів. До вашої уваги просторий банкетний зал, інтер’єр якого створений руками кращих майстрів.

Ресторан по праву пишається своїми вишуканими стравами карпатської та мисливської кухонь, приготовлених з любов’ю та почуттям великої пошани до всіх, хто приїжджає на відпочинок.

Корпоративний відпочинок в Карпатах від нашого готелю буде яскравою сторінкою в історії вашої компанії. Треба лише зробити правильний вибір та звернутися до нас!

Індивідуальний підхід до кожного корпоративного клієнта та гнучка система знижок.