Різноманітний відпочинок в Карпатах з відвідуванням екскурсій

Багата багатовікова історія околиць карпатських гір дозволяє значно урізноманітнити відпочинок в Карпатах. Найбільш примітними пам'ятниками історії Карпат прийнято вважати середньовічні архітектурні споруди - кам'яні замки, кожен з яких має свою цікаву історію. На окрему ува

гу заслуговують Мукачівський і Ужгородський, Пнівський та Хустський замки, Хотинська фортеця.

Відпочинок в Карпатах - це відвідування культурно-історичних центрів, що оповідають про побут і культуру різних народностей, що проживають на території українських Карпат.

Екскурсія «Квітка на камені» для закоханих

(Яремче - Хотин - Кам'янець-Подільський)


08:30 - Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Переїзд в м. Хотин Оглядова екскурсія по місту. Екскурсія до старовинної Хотинської фортеці - німого свідка багатьох історичних подій. Переїзд в м Кам'янець - Подільський. Прогулянка «Стародавнім Кам'янцем» (історико-архітектурний комплекс старого міста і фортеці). Тут гармонійно поєднуються досягнення багатьох культур і народів - Кафедральний костел, Вірменські квартали, Турецький бастіон, Замковий міст, Тріумфальна арка.

17:00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Мукачево»

(Яремче — Хуст — Мукачево — Яремче)


08:30 — Сбор группы в г. Яремче (сувенирный рынок);

Переезд в г. Хуст. Посещение Хустского замка, который расположен на вершине горы Харсана, стены его высокие и толстые, и мощностью своей он похож на крепость Искендер, ибо высота башен его достигает небес.

Выезд в г. Мукачево. Мукачевский замок — выдающийся военно-архитектурный памятник средневековья.

17:00 — Выезд в г. Яремче.

Екскурсія «Чернівці - Серце Буковини»

(Яремче — Чернівці — Яремче)


08:30 - Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Переїзд в м.Чернівці. Прогулюючись Чернівцями Ви ознайомитеся з архітектурною і культурною спадщиною міста Чернівці. Міста - який є одним з наймальовничіших міст України, який свого часу називали «Маленьким Парижем», міста - який не в чому не відставало від Відня і було негласною столицею Європи, міста - де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше , ніж кав'ярень.

Під час екскурсії Ви зможете відвідати: 1. Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів) 2. Соборна площа (Кафедральний собор Святого Духа); 3. Театральна площа - «алея зірок» 4. Вул. О. Кобилянської, колишня «Барська вулиця».

17:00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Спадщина землі Галицької»

(Яремче - Івано-Франківськ - Галич - Яремче)


10:00 - Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Виїзд в Івано-Франківськ. Оглядова екскурсія по місту. Переїзд в м Галич. Екскурсія в Галицький замок, церква Різдва Христового, в музеї: «Караїмської історії та культури», «Природа Землі Галицької»

18:00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Золоте кільце Гуцульщини»
(Яремче - Ворохта - Веховіна - Криворівня - Косів - Коломия - Яремче)10:00 - Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Переїзд в смт. Ворохта, яка відома як центр зимового виду спорту.

Верховина, відвідування приватного музею Романа Кумлика, який знаходиться в його власному будинку і організований 5 років тому. Матеріали збиралися протягом 30 років - це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Але предметом особливої ​​гордості господаря є колекція музичних інструментів. Переїзд в Криворівні, в музей ім. І. Франка.

Коломия - музей «Писанки». Єдина в світі культурна установа, збудована у вересні 2000 року спеціально для збереження і експонування творів писанкового розпису - писанок.

18:00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Закарпаття. Географічний центр Європи»

(Яремче - Яблуницький перевал - с. Кваси - м Рахів - с. Ділове - Яремче)


10:00 — Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Виїзд в с. Яблуниця - «Яблунецький перевал», який лежить на території Гуцульщини, на межі нинішньої Закарпатської та Івано-Франківської області. Переїзд в с. Кваси - мінеральні джерела, де можна спробувати доброї джерельної води. Оглядова екскурсія по м Рахів - саме високогірне місто й районний центр в Україні.

с. Ділове - «Географічний центр Європи».

17:00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Коломия - центр гуцульського мистецтва»

(Яремче - Коломия - с. Шешори - Яремче)


10:00 — Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Переїзд в Коломию - столицю Покуття. Незабутнє враження справляє в центрі міста єдиний в світі музей Писанки, який має оригінальну архітектурну форму яйця. Не менш цікаво Музей народного прикладного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Бобринського.

Виїзд в с. Шешори, знамените своїми сріблястими водоспадами.

16:00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Буковель - гірськолижний курорт № 1 в Україні»

(Яремче — Буковель — Яремче)


10:00 - Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Переїзд до Женецького водоспаду, розташованому на потоці Женець біля сіл Микуличин і Татарів. Оглядова екскурсія на території гірськолижного курорту № 1 в Україні - Буковель. Катання на канатно-крісельній дорозі (оплачується додатково).

14:00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Манявський скит»

(Яремче - Надвірна (Пнівський замок) - Манява - Яремче)


10:00 — Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Переїзд до м.Надвірна. Екскурсія до Пнівського замку, який був побудований у другій половині XVI ст. Переїзд до с. Манява, відоме завдяки одній з найславетніших християнських обителей України - Манявський Скит. Манявський скит - це пам'ятник архітектури 17 століття. Крім того Ви побачите «Блаженний камінь» схожий на пащу застиглого динозавра. Кажуть, невідомо звідки з нього капала цілюща вода

16.00 - Виїзд в м Яремче.

Екскурсія «Верховина - життя і побут гуцулів»

(Яремче — Ворохта — Верховина — Яремче)


10:00 — Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Оглядова екскурсія по смт. Ворохта. Переїзд до Верховини, що представляє собою найвищі в усіх Карпатах гори і самий колоритний народ - гуцули. Відвідування приватного музею гуцульської музики Романа Кумлика, віртуоза скрипаля.

16:00 - Виїзд в м Яремче.

Пішохідна екскурсія «Яремче — перлина Карпат»10:00 — Збір групи в м Яремче (сувенірний ринок);

Оглядова екскурсія по місту - вольєрне господарство - водоспад «Пробій» - ресторан «Гуцульщина - сувенірний ринок».

Екскурсія «Скелі Довбуша» (окремо).

Активний відпочинок  • Тури на квадроциклах (тривалість від 2,5 до 6 год.)
  • Кінні прогулянки
  • Риболовля
  • Походи по Карпатам: г. Хом'як, г. Говерла, г. Піп-Іван, о. Несамовите, полонина.